Pripravené ručne a len z kvalitných surovín.

Poctivé torty z rodinnej cukrárenskej výroby.

Dobrá nálada

Ak chceme, aby naše dobroty “brušku aj oku lahodili”, musí vo výrobe vládnuť dobrá nálada. A to aj v prípade, keď je veľa práce.

Maličká výroba

Všetky moje tortičky sú vyrábané poctivo, ručne, s láskou, ako keby ste si ich sami doma pripravovali.

bakery-min

Pečiem srdcom

Dávam do toho všetko. Do mojich tortičiek okrem najlepších surovín zapekám lásku. Lásku k našej rodine a našim zákazníkom. Verím, že spokojný zákazník je výsledkom toho, ak som spokojná ja. Verím aj, že dobré nepotrebuje reklamu. Preto marketing robím veľmi málo. Nejako záhadne prichádzate sami. Asi že slovo dá slovo. Inak si to neviem vysvetliť.

Nie som vyučená cukrárka, aj preto bola cesta o čosi ťažšia.

K pečeniu som mala vždy blízko.

Moja babička piekla famózne koláče, možno tam to trošku začalo. Cesto mala vždy vláčne, koláčiky boli nadýchané, mäkkučké, veru, také sa mi ešte nepodarili. Žiadne prevažovanie surovín. Všetko “od oka”, len som si sledovala konzistenciu cesta, bublinky v ňom a aby sa krásne oddeľovalo od misky.

Torty si na mňa počkali dlhší čas. Keď v roku 2015 moja prvorodená dcéra oslavovala svoje prvé narodeniny, rozhodla som sa, že jej upečiem tortu sama. S malými skúsenosťami ale s veľkou láskou. Moja prvotina, taká nijaká, ale bola som na ňu patrične hrdá. Svojej dcére som upiekla tortu! Hurá :). Nejako ma to chytilo a nevedela som sa dočkať ďalšej príležitosti, oslavy v rodine, kedy by som sa mohla realizovať. Torta nesmela na žiadnej oslave chýbať. Vždy som skúšala nový korpus, nový krém, novú kombináciu, zisťovala, čo najviac chutí. Začala som piecť doma na materskej, neskôr i popri práci pre širšiu rodinu, známych, priateľov.

IMG_20220908_185333_654