Tým, že nezásobujem obchodné reťazce ani nepredávam torty na prevádzke kedykoľvek vo všedný deň, je potrebné si ich vopred objednať. Často sa mi stáva, že by ste chceli odo mňa tortičku, no daný termín mám už plne obsadený. Hoci to nie je pravidlom, niektoré termíny sa mi naozaj rýchlo zapĺňajú. Takže ak si chcete dopriať na vašu oslavu tortu, je často potrebné objednať si ju v dostatočnom predstihu.

Kontaktovať ma je jednoduché. Stačí napísať e-mail, správu na facebook či zavolať na naše telefónne číslo uvedené v kontaktoch.

Ku každému z vás budem pristupovať individuálne na základe vašich konkrétnych požiadaviek, či sa už jedná o výber torty, určenie jej veľkosti, tvaru, príchute či zdobenia. Mojou snahou je odkomunikovať všetky detaily, aby ste mali všetko dokonale farebne zladené.

Tu je pár základných informácií, ktoré vám pomôžu pri komunikácii s nami:

1. V prvom rade potrebujem vedieť, na aký termín tortičku potrebujete. Niektoré termíny mám obsadené na niekoľko týždňov dopredu, preto sa môže stať, že objednávku nebudem môcť prijať.

2. Ak máte konkrétnu predstavu o torte, treba mi ju uviesť, prípadne priniesť či zaslať obrázok. Hlavne ma zaujíma veľkosť tortičky, tvar, zdobenie, druh korpusu, vybraná príchuť torty a meno oslávenca s vekom, ak si ich želáte na tortu uviesť, prípadne iné špeciálne požiadavky.

3. Ak nemáte predstavu o torte, určím veľkosť na základe počtu porcií, prípadne počtu hostí na oslave, aby vám torta nebola príliš veľká ale ani malá. Môžete mi popísať, čo by ste na torte chceli mať a zvyšok ponechať na moju fantáziu. Dôležité je uviesť aj maximálnu hranicu vášho rozpočtu určeného na tortu. Preferujem tortičky, pri ktorých sa môžem sama prezentovať, na ktorých môžem zanechať svoj vlastný podpis, ktoré mi môžu posunúť v mojej tvorbe ďalej, pri ktorých môžem vyskúšať nové trendy v zdobení. Snažím sa nekopírovať vlastnú prácu a pokiaľ je to možné, snažíme sa vyhýbať kopírovaniu tort iných cukrárov.

4. Samozrejme, vykalkulujem celkovú sumu vašej objednávky.

Doposiaľ som nemala negatívnu skúsenosť s neprebratím alebo so zrušením objednávky, avšak opatrnosti nie je nikdy dosť. Preto pri väčších objednávkach je nutné uhradiť zálohu, ktorá vám bude odpočítaná z celkovej sumy pri prevzatí objednávky. V prípade zrušenia objednávky pred termínom jej prevzatia vám bude záloha vrátená nasledovne:

100 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 2 mesiacov pred termínom prevzatia,

70 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 1 mesiaca pred termínom prevzatia,

50 % vrátenie zálohy pri zrušení objednávky do 2 týždňov pred termínom prevzatia.

beautiful-wedding-cake-with-fruits-chocolate-drip-with-love-letters-min
cake-with-white-cream-chocolate-drips-pomegranate-nuts-chocolate-decor-min
assortment-pieces-cake-min